X

Olga HOLLÝ ředitelka & lektorka

Jsem manželka, máma, lektorka a taky zakladatelka D.A.R.-u - Dětské akademie Rolinčka.

Proč jsem se rozhodla jít touto cestou po mnoha letech v bankovnictví? Vše začalo narozením mojí dcerky. V této době jsem se začala zajímat o možnosti rozvoje dětí a aktivit, které je baví a vytváří podnětné prostředí plné radosti. Navštívila jsem a vyzkoušela spoustu kroužků a lekcí, které mi pomohly ve výběru toho nejlepšího. Zjistila jsem, jak moc mě to baví, až jsem se rozhodla jít tímto směrem a tak jsem si D.A.R.ovala akademii, kde bych ráda nabídla našim malým i velkým klientům ty nejlepší služby, ale hlavně NÁŠ zápal a radost pro naši práci - pro Vás.

Společně s rodinou, přáteli a lektory jsme pro Vás vytvořili příjemné a útulné místo, kde se dozvíte vždy něco nového a podnětného. Kdo si hraje nezlobí a my si hrajeme na každé lekci! Děláme vše proto, aby se děti i vy dospělí k nám těšili. Garantujeme respektující a partnerský přístup s využitím principů Montessori výuky.

Pořádáme kurzy pro děti všech věkových kategorií již od 1roku.

Samozřejmě i pro dospělé, kteří si rádi hrajou :)

Přijďte se k nám podívat na ukázkovou lekci zdarma!

X

Zori lektorka

Having grown up in a family of teachers has put its mark on my path. My interest in languages, literature, writing, studying and teaching dates back to my early teenage years.

I have graduated from Shumen University - Shumen, Bulgaria in 2016. I have a Bachelor's degree in English philology. and Associate's degree in Pedagogy.

I've been teaching students at one-to-one since before I graduate. After that, I started teaching in a Language School, where I had the opportunity to teach people of all ages and backgrounds.

In the year past, the focus of my teaching shifted from teaching mostly adults to teaching mostly children. Having a child of my own has taught me a great deal about educating young children.

Cheers, Zori

X

Katka lektorka

Jmenuji se Katka Lintymerová a je mi 43 let. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě velkým dobrodružstvím.

Mám ráda barvy, malování, hudbu, přírodu a knížky (hlavně pohádky).

Studovala jsem sociální politiku v Praze, kde také žiji. Mám zkušenosti s prací ve firemní školce a učením dětí soukromě i ve školách.

Jsem také dvojnásobná maminka.

Budu se těšit na setkání s Vámi.

Hello my name is Katka and I am 43 years old. I come from Prague and have two children (10 and 15 years old) . Learning process has aleways been a big adventure for me, expecially language development. I like colours, art, books (fantasy books). I have studied social policy at Charles University in Prague. I am experienced in working with young learners (company kindergarten, individual English lessons) such as teaching English at primary schools, and also individual adults lessons.

Looking forward to meeting you!

X

Kristýna lektorka

S dětmi jsem začala pracovat už v roce 2010, kdy jsem při studiu pracovala jako odpoledni učitelka v anglicko-české Montessori školce. Tato metodologie mne nadchla, a proto když jsem v roce 2011 odcestovala do Londýna, rozhodla jsem se absolvovat roční Montessori kurz na MCI London.

V Londýně jsem strávila celkem 4 roky, během kterých jsem pracovala nejdříve jako au-pair a později jako chůva.

Po návratu s Londýna jsem nastoupila jako lektorka angličtiny ve sportovní mateřské škole na Praze 4.

Nyní se chci plně venovat výuce angličtiny dětí i dospělých.

X

Sviatla lektorka

Angličtinu jsem začala vyučovat už na střední škole. Pro přijetí na Univerzitu se zaměřením na jazyky, jsem musela prokázat rozsáhlé znalosti jazyka - dalece přesahující znalosti středních škol. Své znalosti jsem zde zdokonalovala jak to jen šlo :) Svou první "životní" zkoušku z anglličtiny jsem absolvovala během svého studijně / pracovního pobytu v Americe.

Děti jsem začala učit už běhěm studia na vysoké škole, postupně se k tomu přidala i výuka dospělých. Je mi velkým potěšením vidět, jak moji studenti dělají pokroky - přestávají se bát mluvit a začínají své znalosti uplatňovat. Bude mi potěšením i Vás připravit na pracovní pohovor, schůzku, jednání, práci s anglicky mluvícími klienty.

X

Email

Student

Kurz

Datum

Vzdělávací a relaxační centrum Dětská akademie Rolnička je místo především pro děti, ale vítáni jsou i rodiče a prarodiče. Všichni, kdo se chtějí vzdělávat, dozvědět se nové informace a v neposlední řadě si i odpočinout a načerpat elán.

Zaměřujeme se především na výuku anglického jazyka a na psychologický vývoj dětí. Pro dospělé studenty pořádáme semináře pro osobní rozvoj, vzdělávání se, výchovu dětí, vývoj dětí, výživové poradenství a mnohé jiné.

V Dětské akademii Rolnička nám záleží na tom, abyste se cítili dobře a naše služby vždy upravujeme na míru našich klientů.

Využíváme zahradu, kterou máme k dispozici přímo v centu a zároveň jsou v blízkosti například Heroldovy sady.

Dbáme na individuální přístup ke každému dítěti. Respektujeme vývojové a individuální potřeby dětí, rozvíjíme děti všestranně a přiměřeně.

Dětská akademie Rolnička - logo

1. Akademie Rolnička je otevřena po celý rok dle rozvrhu. O letních prázdninách je prázdninový provoz, o víkendech a státních svátcích a některých školních prázdninách je zavřeno, anebo se zde konají jednorázové akce.

2. Děti mohou přicházet pouze v doprovodu dospělé osoby.

3. Vstupné, kurzovné či členské příspěvky (ČP) se řídí aktuálním ceníkem. Ceník je platný vždy na dané období (podzimní, jarní a letní kurzy). Herna je pro návštěvníky kurzů zdarma.

4. V případě účasti na kurzech každý nový návštěvník, zákonný zástupce dítěte, podepíše, že byl seznámen s provozním řádem Dětské Akademie Rolnička, případně s podmínkami kurzů. Svým podpisem potvrdí souhlas s těmito podmínkami.

5. Návštěvníci Dětské Akademie Rolnička jsou povinni respektovat připomínky či nařízení zaměstnanců a lektorů, kteří jsou odpovědni za provoz.

6. Vstup do prostor Dětské Akademie Rolnička je možný pouze po přezutí. Rodiče mohou využít zapůjčení přezůvek či návleků. Své svršky prosím odkládejte na věšáku, ve vstupní hale. Kočárky – prosím upozorněte lektora, který Vám rád pomůže s jeho umístěním, tříkolky, odrážedla apod. – prosím „zaparkujte“ po domluvě s lektorem.

7. Odpovědnost za své dítě nese doprovod dítěte po celou dobu pobytu v Dětské Akademii Rolnička. Důležitá je tolerance a ohleduplnost doprovodu dítěte při „vzájemném poznávání nejmenších dětí“. Pokud jsou na kurzu děti samy, nese za ně zodpovědnost lektor daného kurzu.

8. Do Dětské Akademie Rolnička mají přísný zákaz vstupu děti či rodiče s akutně probíhajícím onemocněním včetně průjmu apod. a ti, kteří přišli do kontaktu s infekční chorobou. Rodiče, buďte rozumní a ohleduplní a nevoďte své děti do Centra ani při pouhém podezření na začínající nemoc! Také byste nechtěli, aby Vaše dítě bylo nakaženo!

9. Veďte své děti k POŘÁDKUMILOVNOSTI. Před odchodem ukliďte prosím s dítětem hračky na svá místa. Dbejte, aby se děti chovaly ke všemu vybavení i hračkám šetrně a především, aby neubližovaly ostatním dětem.

10. Do prostor Dětské Akademie Rolnička je možné nosit dětem svačiny a pití. Konzumace je možná především v herně – v ostatních prostorech tak, aby nedošlo k zašpinění a zničení prostor, nábytku a vybavení.

11. Pokud budete potřebovat jídlo či pití uložit do lednice nebo ohřát v mikrovlnné troubě, obraťte se prosím na zaměstnance Dětské Akademie Rolnička. Jídlo a pití, které chcete uložit, musí být v uzavřených obalech donesených z domova. Varnou konvici a mikrovlnou troubu lze používat s opatrností vzhledem k aktivitě dětí. Pozor na úrazy a opaření!!!

12. Za věci, které necháte v Dětské Akademii Rolnička volně ležet bez dozoru, nemůžeme ručit! Zapomenuté věci uchováváme po dobu 1-2 měsíců v krabici. Obraťte se prosím na lektory, máte li podezření, že jste u nás něco zapomněli, po uplynutí této doby věci likvidujeme. Bohužel, není v našich kapacitních silách uchovávat tyto věci déle. Platí i pro zapomenuté oblečení, brýle atd.

13. V herně Dětské Akademie Rolnička je Vám k dispozici schránka na vaše náměty a připomínky.


Děkujeme Vám za dodržování těchto pravidel a přejeme Vám i Vašim dětem příjemný pobyt a spoustu nových zážitků a vědomostí.

Dětská akademie Rolnička vstup
Dětská akademie Rolnička učebna
Dětská akademie Rolnička učebna
Dětská akademie Rolnička zahrada

Řekli o nás naši klienti

Olga Hollý

Olga Hollý ředitelka

Jsem manželka, máma, lektorka a taky zakladatelka D.A.R.-u - Dětské akademie Rolinčka.
Proč jsem se rozhodla jít touto cestou po mnoha letech v bankovnictví? Vše začalo ...

více -
Zori

Zori lektorka

S dětmi jsem začala pracovat už v roce 2010, kdy jsem při studiu pracovala jako odpoledni učitelka v anglicko-české Montessori školce. Tato metodologie mne nadchla, a proto ...

více -
Katka

Katka lektorka

Angličtinu jsem začala vyučovat už na střední škole. Pro přijetí na Univerzitu se zaměřením na jazyky, jsem musela prokázat rozsáhlé znalosti jazyka - dalece přesahující znalosti ...

více -
Kristýna

Kristýna lektorka

Jmenuji se Katka Lintymerová a je mi 43 let. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě velkým dobrodružstvím. Mám ráda barvy, malování, hudbu, přírodu a knížky ...

více -
Sviatla

Sviatla lektorka

Having grown up in a family of teachers has put its mark on my path. My interest in languages, literature, writing, studying and teaching dates back to my early ...

více -
Praha hravě

Akční vycházky pro rodiny s dětmi.

Prahu prožijete všemi smysly. A zabrousíme i do jiných témat! Budeme soutěžit, dovídat se, malovat, běhat a třeba i zpívat… Vycházky jsou koncipovány tak, aby si v nich každý našel něco pro jeho věk.

www.prahahrave.cz

Capard

Sdružuje odbornou i laickou veřejnost za účelem šíření dostupných vědeckých informací v oblasti správného fyziologického vývoje dětí (dětského mozku). Podílíme se na rozvoji různorodých aktivit vedoucích k povzbuzování a podpoře plného rozvoje vrozeného dětského potenciálu.

www.capard.cz