X

Olga HOLLÝ ředitelka & lektorka

Jsem manželka, máma, lektorka a taky zakladatelka D.A.R.-u - Dětské akademie Rolinčka.

Proč jsem se rozhodla jít touto cestou po mnoha letech v bankovnictví? Vše začalo narozením mojí dcerky. V této době jsem se začala zajímat o možnosti rozvoje dětí a aktivit, které je baví a vytváří podnětné prostředí plné radosti. Navštívila jsem a vyzkoušela spoustu kroužků a lekcí, které mi pomohly ve výběru toho nejlepšího. Zjistila jsem, jak moc mě to baví, až jsem se rozhodla jít tímto směrem a tak jsem si D.A.R.ovala akademii, kde bych ráda nabídla našim malým i velkým klientům ty nejlepší služby, ale hlavně NÁŠ zápal a radost pro naši práci - pro Vás.

Společně s rodinou, přáteli a lektory jsme pro Vás vytvořili příjemné a útulné místo, kde se dozvíte vždy něco nového a podnětného. Kdo si hraje nezlobí a my si hrajeme na každé lekci! Děláme vše proto, aby se děti i vy dospělí k nám těšili. Garantujeme respektující a partnerský přístup s využitím principů Montessori výuky.

Pořádáme kurzy pro děti všech věkových kategorií již od 1roku.

Samozřejmě i pro dospělé, kteří si rádi hrajou :)

Přijďte se k nám podívat na ukázkovou lekci zdarma!

X

Zori lektorka

Having grown up in a family of teachers has put its mark on my path. My interest in languages, literature, writing, studying and teaching dates back to my early teenage years.

I have graduated from Shumen University - Shumen, Bulgaria in 2016. I have a Bachelor's degree in English philology. and Associate's degree in Pedagogy.

I've been teaching students at one-to-one since before I graduate. After that, I started teaching in a Language School, where I had the opportunity to teach people of all ages and backgrounds.

In the year past, the focus of my teaching shifted from teaching mostly adults to teaching mostly children. Having a child of my own has taught me a great deal about educating young children.

Cheers, Zori

X

Katka lektorka

Jmenuji se Katka Lintymerová a je mi 43 let. Proces učení, zvláště dětí, a jazyk sám je pro mě velkým dobrodružstvím.

Mám ráda barvy, malování, hudbu, přírodu a knížky (hlavně pohádky).

Studovala jsem sociální politiku v Praze, kde také žiji. Mám zkušenosti s prací ve firemní školce a učením dětí soukromě i ve školách.

Jsem také dvojnásobná maminka.

Budu se těšit na setkání s Vámi.

Hello my name is Katka and I am 43 years old. I come from Prague and have two children (10 and 15 years old) . Learning process has aleways been a big adventure for me, expecially language development. I like colours, art, books (fantasy books). I have studied social policy at Charles University in Prague. I am experienced in working with young learners (company kindergarten, individual English lessons) such as teaching English at primary schools, and also individual adults lessons.

Looking forward to meeting you!

X

Kristýna lektorka

S dětmi jsem začala pracovat už v roce 2010, kdy jsem při studiu pracovala jako odpoledni učitelka v anglicko-české Montessori školce. Tato metodologie mne nadchla, a proto když jsem v roce 2011 odcestovala do Londýna, rozhodla jsem se absolvovat roční Montessori kurz na MCI London.

V Londýně jsem strávila celkem 4 roky, během kterých jsem pracovala nejdříve jako au-pair a později jako chůva.

Po návratu s Londýna jsem nastoupila jako lektorka angličtiny ve sportovní mateřské škole na Praze 4.

Nyní se chci plně venovat výuce angličtiny dětí i dospělých.

X

Sviatla lektorka

Angličtinu jsem začala vyučovat už na střední škole. Pro přijetí na Univerzitu se zaměřením na jazyky, jsem musela prokázat rozsáhlé znalosti jazyka - dalece přesahující znalosti středních škol. Své znalosti jsem zde zdokonalovala jak to jen šlo :) Svou první "životní" zkoušku z anglličtiny jsem absolvovala během svého studijně / pracovního pobytu v Americe.

Děti jsem začala učit už běhěm studia na vysoké škole, postupně se k tomu přidala i výuka dospělých. Je mi velkým potěšením vidět, jak moji studenti dělají pokroky - přestávají se bát mluvit a začínají své znalosti uplatňovat. Bude mi potěšením i Vás připravit na pracovní pohovor, schůzku, jednání, práci s anglicky mluvícími klienty.

X

Email

Student

Kurz

Datum

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

určen pro děti od 3 do 10 let | celodenní komunikace pouze v angličtině

Program pro děti je plný her, hudby, tance a výletů do přírody. Výuková dopoledne s rodilými mluvčími pro malé skupinky dětí. V ceně je zahrnuta celodenní strava (2x svačina a oběd ) a pitný režim. Možnost celodenní i dopolední docházky.

Termín: Pirátské dobrodružství 5. - 9. srpna a Cesta kolem světa 26. - 30. srpna

Cena: 3990,-

více informací na 774 156 981 nebo www.akademierolnicka.cz